poniedziałek, 31 października 2011

Świętość jest prosta



Jan Paweł II powiedział: "Świętość jest prosta, wszystko co skomplikowane jest od diabła". Świętość jest prosta, ponieważ jest to posłuszeństwo Bogu i nic więcej. Stworzenie posłuszne Stworzycielowi i już jest świętość.




0 komentarze:

Prześlij komentarz