skip to main |
skip to sidebar
Jan Paweł II powiedział: "Świętość jest prosta, wszystko co skomplikowane jest od diabła". Świętość jest prosta, ponieważ jest to posłuszeństwo Bogu i nic więcej. Stworzenie posłuszne Stworzycielowi i już jest świętość.
0 komentarze:
Prześlij komentarz